• 30 marca 2023

Nasze drugie połówki nie mają absolutnego pojęcia, przez co muszą przejść mężczyźni, chcąc znaleźć dla najlepszy prezent dla dziewczyny. Za każdym razem jest tak samo. Patrząc na jej garderobę, stwierdzasz, że ona przecież już wszystko ma, a żaden wybór nie wydaje się tym właściwym. Drogie Panie, prosimy o wyrozumiałość, my też nie chcemy, by nasze prezenty zostały niewłaściwie przyjęte!

Po pierwsze obserwacja, po drugie dedukcja

Gdy pojawia się przed nami wizja nadchodzącego święta, to chyba nie ma innego zadania, które wydawałoby się tak awykonalne, jak to. W ostatnich dziesięcioleciach mężczyźni wspólnie wypracowali kilka sposobów na to, jak znaleźć najodpowiedniejszy prezent kobiety. Jednak z tyłu głowy czasem pojawia się myśli, że to może jednak nie wystarczyć. Tu możecie przeczytać o koszmarze, jaki musi przejść mężczyzna, który szuka odpowiedniego podarunku dla swojej partnerki. Każdą kobietę, która trafi na ten artykuł, prosimy o wyrozumiałość!

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Oznacza to podwyższoną spostrzegawczość u Panów. Zwracają oni uwagę na to, w jaki sposób się ubieracie na imprezę, próbując odnaleźć w tym podpowiedź na dręczący ich problem. Z czego ucieszy się bardziej? Złoto czy srebro? Jaskrawa czy raczej stonowana? Jeśli los się do panów uśmiechnie, to akurat ich ukochanym wypadnie spotkanie z przyjaciółkami, a jest to perfekcyjna okazja, ponieważ wtedy wiemy, że nasze panie wybiorą najlepsze kąski z szafy. Mężczyźni mogą wtedy czerpać inspiracje na przyszły prezent.

Czy przyszła pora na koło ratunkowe?

Możliwe jest, że zaczniemy tonąć, jednak nigdy nie jest za późno na to, by poprosić o pomoc. Najlepszą opcją w tym przypadku jest telefon do przyjaciółki. Okazuje się, że faceci nie muszą poświęcać swojej męskości, nurkując w poszukiwaniach odpowiedniej części damskiej garderoby - wystarczy zadzwonić do najbliższej kumpeli waszej dziewczyny! W taki właśnie sposób możecie dowiedzieć się, że wasza partnerka od miesięcy z bólem serca mija jedną z gablot jubilerskich, ale zawsze jest coś ważniejszego do załatwienia.

Kolekcjonerka przyszłych kolekcji

Niektórym mężczyznom udało się znaleźć perfekcyjny prezent dla ukochanej. Jeśli twoja połówka nadal żyje w przekonaniu, że w jej garderobie czegoś brakuje. Ty nawet po ubraniu dodatkowej pary okularów nie potrafisz dostrzec, gdzie jest ten brak. Należy poszukać takiej rzeczy, której Twoja ukochana nie ma, ale bardzo chce mieć. Czyli, sięgamy po prostu po coś, co cieszy się niesłabnącą popularnością. Może to być na przykład kopertówka, która jeśli czasem będzie nietrafiona, to i tak bez problemu znajdzie swoje miejsce w kolekcji Twojej dziewczyny.

Ślepy zaułek

Na koniec zostawiamy was z przestrogą! Udowodnione jest to, że istnieje lista prezentów, które niestety w większości okazują się nietrafiona. Najczęściej jest tak z butami. O ile Twój facet będzie wystarczająco przezorny, aby pozostawić przy sobie paragon, to problem złego rozmiaru znika, jednak jeśli są to buty, które po prostu okażą się niewygodne, to nic ich nie uratuje przed wylądowaniem na samym dnie szafy. Drugim takim ślepym zaułkiem, może być bielizna. Jeśli nawet wierzymy w szczęście, to szansa na to, aby trafić z właściwym rozmiarem biustonosza, jest nikła, a tego nikt nie chce. Dlatego takie prezenty właśnie odradzamy. Czasem lepiej jest zainwestować w sprawdzony i ponadczasowy prezent.

Top